چاپ آنلاین با تیک پرینت:

محصولات پیشنهادی:

کارت ویزیت معمولا شامل اطلاعات تماس یک شرکت و یا یک فرد است. معمولا شرکت‌ها و یا افراد برای بازاریابی محصولات و یا خدمات خود از کارت ویزیت استفاده می‌کنند. بعضی افراد، استفاده از کارت ویزیت را روشی سنتی می‌دانند. اما بهتر است بگوییم که هنوز استفاده از کارت ویزیت یکی از موثرترین روش‌هایی است، که برای بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کارت ویزیت معمولا شامل اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل، شماره تلفن و آدرس وب سایت بوده و همچنین از عناصری مانند رنگ، تصویر، آرم، فونت و حتی نوع طراحی تشکیل شده است.

ما در این مقاله قصد داریم که ۸ دلیل مهم جهت چاپ کارت ویزیت و استفاده از کارت ویزیت را برایتان بیان می‌کنیم، پس در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

دسترسی آسان به اطلاعات

کلیه اطلاعات تماس یک فرد و یا یک شرکت در کارت ویزیت درج می‌شود. زمانیکه شما به عنوان صاحب یک برند و یا کسب‌وکار در نمایشگاه، همایش و یا در جلسه‌ای شرکت می‌کنید، می‌توانید تا با ارائه کارت ویزیت به افراد از آنها بخواهید تا با حفظ آن، هر زمان که نیاز دارند با شما در تماس بوده و از خدمات و یا محصولات شما استفاده کنند.

 

دارای وزن سبک و قابل حمل

کارت ویزیت به خاطر وزن سبکی که دارد، حمل آن بسیار آسان بوده و زمانی که شما در یک نمایشگاه و یا همایش می‌روید و نیاز دارید تا خود را معرفی کنید، می‌توانید به راحتی تعداد زیادی از کارت ویزیت را در کیف خود قرار داده و هنگام معرفی خود به دیگران، آن را به افراد ارائه دهید.

کارت ویزیت باید وزن کمی داشته باشد

 

ایجاد حس مثبت در ذهن مشتری

زمانیکه شما کارت ویزیت را به مشتریان ارائه می‌دهید، در واقع به آنها می‌گویید که ما برای کسب‌وکارمان ارزش قائل هستیم. آنها با دریافت کارت ویزیت، به شما اعتماد کرده و از محصولات و یا خدمات شما استفاده خواهند کرد.

 

استفاده از طراحی جذاب، یاد آور کسب‌وکار شما

وقتی شما از یک طراحی جذاب و منحصربه‌فرد و یا حتی از یک رنگ خاص استفاده می‌کنید، این موارد می‌تواند در ذهن مخاطب تاثیرگذار باشد و زمانی آنها به خدمات شما نیاز پیدا می‌کنند، با یادآوری نوع طراحی کارت ویزیت و یا حتی رنگ مورد استفاده، به یاد کارت ویزیت شما افتاده و برای دریافت خدمات با شما ارتباط بگیرند.

یکی از دلایلی که کارت ویزیت را ارزشمند جلوه میدهد، طراحی جذاب کارت ویزیت است!

ارزان بودن کارت ویزیت

کارت ویزیت، جزء ابزارهایی است که از نظر قیمتی برای شمایی که می‌خواهید به معرفی خود بپردازید، ارزان بوده و نیازی نیست تا هزینه‌های گزافی برای تهیه آن بپردازید.

 

بازاریابی غیرمستقیم از طریق کارت ویزیت

البته این موضوع به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت نیز بسیار وابسته است. زمانی که مشتری از محصول و یا خدمت شما استفاده کرده و از آن راضی باشد، با ارائه کارت ویزیت شما به فرد دیگر در حقیقت محصول و یا خدمت شما را به دیگران معرفی کرده و برایتان به صورت غیرمستقیم بازاریابی می‌کند.

مقاله قبلی
چاپ کارت ویزیت استاندارد و مهم‌ترین نکات
مقاله بعدی
چه رنگی مناسب کارت ویزیت کسب و کار شما است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up