چاپ روی لیوان سرامیکی (ماگ)

چاپ ماگ (لیوان سرامیکی) با پایین ترین قیمت در کشور!

راهنمای انتخاب چاپ لیوان سرامیکی

معرفی محصول ماگ

تیک پرینت علاوه بر چاپ انواع سربرگ، کارت ویزیت، پاکت، پوستر، رول آپ، فاکتور و لیبل، یک خدمت ویژه دیگری نیز ارائه می‌دهد و آن چاپ بر روی لیوان سرامیکی است.

خیلی از سازمان‌ها تمایل دارند، برای ایجاد حس مثبت و دوستی بین اعضای سازمان، برای تک تک کارکنان لیوان با لوگوی شرکت و یا با عکس خود فرد چاپ کنند. حتی خیلی از افراد برای اینکه به فرد دیگری کادوی ارزشمند و به یادماندنی ارائه دهند، از لیوان‌هایی استفاده می‌کنند، که عکس آن فرد بر روی ماگ چاپ شده است.

اگر به دنبال چاپی با کیفیت بر روی لیوان سرامیکی هستید، به همراه قیمتی مناسب، می‌توانید از خدمات ویژه تیک پرینت استفاده کنید.

چاپ روی ماگ

چاپ روی لیوان سرامیکی

در دنیای تبلیغات خیلی از شرکت‌ها وقتی که در یک همایش، ایوند و یا نمایشگاهی شرکت می‌کنند؛ برای اینکه در ذهن ها ثبت شوند، به مخاطبان خود، لیوان‌های سرامیکی را اهدا می‌کنند؛ که لوگوی سازمان بر روی آن درج شده است.

حتی به مناسبت‌های خاص مانند تولد مشتریان و یا حتی کارمندان، ماگ های سرامیکی که عکس فرد و یا سازمان بر روی آن درج شده باشد، اهدا می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود، که افراد احساس کنند، که سازمان به آن‌ها اهمیت می‌دهد.

اگر مشتری باشند، به خاطر این هدیه ارزشمند، احساس بهتری نسبت به آن سازمان پیدا کرده و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل میکند. اگر کارمند آن سازمان باشد، که احساس می‌کند، خدماتی که به سازمان ارائه میدهد، برای آن شرکت مفید بوده و به خاطر قدردانی ویژه‌ایی که سازمان انجام داده، احساس بهتری نسبت به آن شرکت پیدا خواهد کرد.

لیوان سرامیکی دسته ساده

برخی از افراد دوست دارند که فقط بدنه ماگ دارای چاپ باشد و دسته ساده باشد. به همین دلیل هیچ گونه چاپی بر روی دسته این نوع لیوان یا ماگ‌ها انجام نمی شود.

لیوان سرامیکی دسته رنگی

برخی افراد نیز دوست دارند، که علاوه بر بدنه، دسته لیوان نیز دارای رنگ باشد. به طور مثال اگر از رنگ قرمز برای چاپ بدنه استفاده شده، میتوان از همان رنگ نیز بر روی دسته سرامیکی لیوان چاپ شود.

لیوان سرامیکی حرارتی (ماگ جادویی)

چاپ حرارتی کمی گرانتر از چاپ معمولی بر روی لیوان سرامیکی است. اما یک لیوان سرامیکی حرارتی هدیه بسیار زیبا برای اعضای خانواده و یا دوستان شما خواهد بود. آن‌ها با دریافت این لیوان سرامیکی، بسیار سوپرایز شده و هرگز این هدیه متفاوت را فراموش نخواهند کرد.

تفاوت لیوان جادویی با چاپ ماگ ساده چیست؟

لیوان کاملا معمولی و حتی سفید به نظر میرسد. اما به محض اینکه شما آب جوش داخل لیوان سرامیکی میریزید، طرح حرارتی نمایان میشود. تا زمانیکه آب جوش داخل لیوان باشد، طرح کاملا واضح است، اما به محض اینکه آب جوش را خالی کنید و یا سرد شود، طرح مجددا کمرنگ شده و لیوان مجددا معمولی به نظر میرسد.

کیفیت عکس ارسالی برای چاپ لیوان باید چگونه باشد؟

هرچقدر که کیفیت عکس بالا تر باشد جذابیت و نتیجه نهایی لیوان چاپ شده بیشتر است برای همین است .

نمونه ماگ (لیوان) های چاپ شده

راهنمایی طراحی فایل چاپ لیوان سرامیکی

بزودی قرار داده می‌شود!

سوالات متداول چاپ ماگ سرامیکی

چگونه ثبت سفارش چاپ روی لیوان کنم؟

بزودی قرار داده می‌شود!

چگونه سفارش چاپ ماگ رو پیگیری کنم؟

بزودی قرار داده می‌شود!

از چه طرح و عکس هایی میتوانم برای چاپ روی ماگ استفاده کنم؟

بزودی قرار داده می‌شود!

keyboard_arrow_up