چاپ آنلاین با تیک پرینت:

محصولات پیشنهادی:

یکی از اولین کارهایی که هنگام راه اندازی یک کسب و کار جدید باید انجام دهید، این است که تصمیم بگیرید چاپ کارت ویزیت خود را کجا انجام دهید. همانطور که می‌دانید پلت فرم‌های زیادی وجود دارند، تا شما برای طراحی کارت ویزیت خود از آن استفاده کرده و خود را محدود نکنید. به همین دلیل در ادامه این مقاله سعی داریم تا به بررسی 10 تا از بهترین سرویس‌های آنلاین طراحی کارت ویزیت آنلاین بپردازیم.

با تیک پرینت همراه باشید.

لیست زیر شامل بهترین وب سایت‌های طراحی کارت ویزیت بوده، که با معرفی این سرویس‌ها به شما کمک کنیم تا یک کارت ویزیت بسیار مناسب طراحی و چاپ کنید.

چرا کارت ویزیت را به صورت آنلاین چاپ کنیم؟

چاپ آنلاین کارت ویزیت مزایای بسیار خوبی دارد. اغلب اوقات، روند از ابتدا تا انتها سریعتر و آسان‌تر خواهد بود. همچنین چاپ آنلاین کارت ویزیت برای شما ارزان تر از چاپ در فروشگاه‌های فیزیکی خواهد بود.

شما همچنین می‌توانید با استفاده از ابزارهای آنلاین موجود، کارت ویزیت خود را طراحی کرده و آن را چاپ کنید. در نهایت اگر بتوانید که طراحی آنلاین داشته و چاپ کارت ویزیت خود را نیز آنلاین انجام دهید، می‌توانید به راحتی دم در منزل یا محل کار خود، کارت ویزیت‌های دلخواه خود را تحویل بگیرید. دیگر نیازی نیست تا مسافتی را به مراکز چاپ دیجیتال رفته و مدتی را منتظر چاپ کارت ویزیت خود بمانید.

معرفی بهترین پلت فرم‌های طراحی کارت ویزیت آنلاین:

Vistaprint

ویستا پرینت بیش از ده‌ها هزار قالب آنلاین کارت ویزیت دارد، که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و همچنین نوع کسب‌وکار، یکی از قالب‌ها را انتخاب کرده، آپلود کنید و تغییرات جزئی بر روی آن انجام داده و سپس کارت ویزیت خود را چاپ کنید.

ویستا پرینت فقط مختص به طراحی کارت ویزیت نیست، بلکه شما هر نوع محصول چاپی که نیاز داشته باشید، می‌توانید با انتخاب نمونه مورد نظر خود ، آن را چاپ کنید.

vistaprint 10 سرویس طراحی آنلاین کارت ویزیت

 

Moo

Moo یکی دیگر از بهترین خدمات چاپ آنلاین کارت ویزیت است که امروزه آن را از طریق جستجو در گوگل خواهید یافت. این سرویس نیز برای هرکسی که نیاز به طراجی کارت ویزیت سفارشی آنلاین دارد، بهترین طرح‌ها را در اختیارش قرار می‌دهد.

Moo به طور خاص و به دلیل کیفیت بالایی که دارد، می‌تواند انتخاب گسترده‌ای از اندازه‌ها و سبک‌های مختلف برای کارت‌های ویزیت که دسترس هستند را برای شما داشته باشد. اندازه‌های استاندارد، مربع، مینی و گرد تنها تعدادی از گزینه‌های موجود در Moo هستند.

این سایت دارای ابعاد و اندازه‌های مختلف کارت ویزیت بوده که شما نمی‌توانید در هیچ جای دیگر این اندازه‌ها را پیدا کنید.

وبسایت vistaprint
وبسایت vistaprint

 

PsPrint

PSprint، یکی دیگر از پلت فرم‌هایی است که شما می‌توانید کارت ویزیت مورد نظر خود را در آن طراحی کنید. استفاده از این سرویس اصلا سخت نیست و همه افراد می‌توانند به راحتی با ابزارهای ساده‌ایی که طراحی شده از این سرویس برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده کنند.

وبسایت psprint
وبسایت psprint

 

Steples

استپلز یکی دیگر از انواع پلت فرم‌هایی است که دارای نمونه کارهای جذابی بوده که شما می‌توانید با انتخاب یکی از انواع کارت ویزیت، بهترین کارت ویزیت را برای خود طراحی و چاپ کنید.

این پلت فرم نیز دارای ابزارهای بسیار ساده‌ایی بوده که طراحی کارت ویزیت آنلاین را برای شما آسان کرده است.

وبسایت طراحی انلاین کارت ویزیت staples
وبسایت staples

 

Elite Flyer

این پلت فرم هم دارای نمونه‌های مختلفی بوده که شما می‌توانید با انتخاب یکی از انواع این نمونه‌ها، کارت ویزیت مورد علاقه خود را طراحی و چاپ کنید.

وبسایت طراحی آنلاین کارت ویزیت eliteflyers
وبسایت eliteflyers

 

GotPrint

Gotprint، دارای طرح‌هایی مختلفی از انواع محصولات چاپی بوده، با این تفاوت که طرح های آن در سطح پائین‌تری نسبت به سایر پلت فرم‌های معرفی شده را دارا هست. از این رو اگر به دنبال طرح‌های ساده‌تری هستید، شاید این پلت فرم بتواند به شما برای طراحی و چاپ کارت ویزیت کمک کند.

وبسایت طراحی کارت ویزیت آنلاین gotprint
وبسایت gotprint

 

Zazzle

Zazzle ممکن است یک سرویس آنلاین چاپ کارت ویزیت باشد که شما نام آن را نشنیده‌اید. همانطور که گفته شد، این سرویس طیف بسیار چشم‌گیری از قالب‌های مختلف کارت ویزیت را ارائه می‌دهد که می‌توانید با توجه به سبک حرفه‌ای که دارد، انواع قالب‌های کارت ویزی را در این پلت فرم بررسی کنید. این پلت فرم به شما این امکان را می‌دهد که واقعاً سبکی را ایجاد کنید که متناسب با فضای کسب و کار شما باشد.

شما می‌توانید یک از طراح‌های موجود در این سایت را آپلود کرده و با استفاده از ابزارهای ساده‌ایی که در این سایت وجود دارد، کارت ویزیت دلخواه خود را طراحی کنید.

در این سایت طیف وسیعی از نمونه کارت‌های ویزیتی بسیار حرفه‌ایی و با کیفیتی وجود دارد. از نظر اندازه، شکل، استاندارد، بزرگی و کوچکی، مربع و یا مستطیل بودن کارت ویزیت، هر نوع اندازه و طرحی را که بخواهید انتخاب کرده و آپلود و طراحی کنید.

وبسایت zazzle وبسایت طراحی کارت ویزیت آنلاین
وبسایت zazzle

 

 

Jukebox Print

برای انتخاب گسترده‌ایی از الگوهای کارت ویزیت با سطحی بسیار بالا که بیشترین تاثیر را بر روی مشتریان داشته باشد، می‌توانید این پلت فرم را انتخاب کنید. طرح‌های متفاوتی که ارائه می‌دهد، می‌تواند به شما این امکان را دهد که بهترین انتخاب را برای طراحی و چاپ کارت ویزیت داشته باشید.

وبسایت طراحی کارت ویزیت jukeboxprint
وبسایت jukeboxprint

 

Overnight Prints

یکی دیگر از پلت فرم های طراحی و چاپ کارت ویزیت آنلاین است. شما می‌توانید با انتخاب یکی از انواع قالب‌های طراحی کارت ویزیت، کارت ویزیت مورد علاقه خود را طراحی و سپس چاپ کنید.

overnightprints طراحی آنلاین کارت ویزیت
وبسایت overnightprints

 

Clubcard Printing

در این مقاله فهرستی از پلت فرم‌های آنلاین طراحی کارت ویزیت را برای شما آورده‌ایم. شما می‌توانید با مقایسه گرافیک و نوع قالب‌های کارت ویزیت، کارت ویزیت مورد علاقه خورد را انتخاب کرده و قالب مورد نظر خود را طراحی و چاپ کنید.

Clubcard Printing، یکی از بهترین خدمات چاپ کارت ویزیت آنلاین بوده که به شما کمک می‌کند تا یکی از قالب‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را طراحی و چاپ کنید.

وبسایت clubcardprinting طراحی آنلاین کارت های ویزیت
وبسایت clubcardprinting

 

 

کارت ویزیت چقدر اهمیت دارد؟

حقیقتاً، کارت ویزیت هنوز یکی از مهم ترین محصولات موجود در بازاریابی بوده که بسیار با صاحبان کسب‌وکار کمک می‌کند. این یک راه عالی برای معرفی نام، خدمات و برند شما به مردم است.

شما می‌خواهید مطمئن شوید که یک کارت ویزیت منحصر به فرد و به یاد ماندنی طراحی می‌کنید، زیرا ظاهر و نوع کارت ویزیت شما می‌تواند نمایانگر کسب و کار شما بوده و برند شما را به خوبی معرفی کند.

 

سخن نهایی

این موضوع بسیار مهم است که زمان خود را چگونه صرف کرده و از چه پلت فرم‌هایی برای طراحی و حتی چاپ کارت ویزیت استفاده کنید.

با چاپ کارت ویزیتی مناسب، برند و خدمات خود را به خوبی به مشتریان خود معرفی کرده و روند فروش خود را صعودی کنید.

مقاله قبلی
اصول طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ
مقاله بعدی
12 نرم افزار برتر طراحی لوگو، پوستر، کارت ویزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up