جستجو تیک پرینت
جستجو تیک پرینت
چاپ آنلاین تیک پرینت | چاپ انلاین فوری در تهران و ایران
چاپ انلاین تیک پرینت

چاپ آنلاین تیک پرینت

ما در تیک پرینت تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا کار وقتگیر و پردردسر چاپ را برای شما آسان کنیم؛ حتی کسانی که هیچ آگاهی و تخصصی از امور چاپ و طراحی ندارند به راحتی می‌توانند سفارشات خود مثل کارت ویزیت، تراکت، بروشور، سربرگ، سازه‌های نمایشگاهی و … را در وبسایت ثبت و در اسرع وقت، درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.

سفارش چاپ آنلاین محصولات چاپی

ثبت سفارش چاپ در تیک پرینت
با خیال راحت ثبت سفارش کنید

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، فایل‌های آپلود شده توسط شما قبل از ارسال به چاپ از لحاظ اصول گرافیکی (سایز، رزولیشن، رنگ‌ها و …) و اِلِمان‌های چاپی بررسی خواهد شد. اگر فایل شما ایرادی نداشته باشد برای چاپ ارسال شده و اگر مشکلی وجود داشته باشد حتی الامکان سعی داریم مشکل را برطرف کنیم. اگر امکان ویرایش فایل ارسال شده‌ی شما، توسط طراحان ما وجود نداشته باشد حتما با شما تماس گرفته شده تا فایل شما اصلاح شود و فایل بی عیب و ایراد برای چاپ ارسال شود.

جدیدترین مقالات بیشتر arrow left
جهت سهولت در امر طراحی و کاستن از هزینه­‌های مشتریان عزیز، سفارشات طراحی با قیمتی بسیار پایین انجام خواهد شد. شما با تماس با طراحان ما و انجام هماهنگی‌ها، قالب مورد نظر محصول خود را انتخاب کرده و سفارش خود را نهایی و ثبت نموده و پس از ثبت سفارش، اپراتورهای تیک پرینت با شما تماس گرفته و هماهنگی‌­های لازم انجام خواهد شد. هزینه­‌ی طراحی در قالب­‌های آماده، مبلغ ۱۰٫۰۰۰ تومان می­‌باشد که شما این مبلغ را قبل شروع کار طراحی، پرداخت می‌نمایید. فایل‌­های طراحی شده متعلق به تیک­ پرینت بوده و بنا به درخواست مشتری برای چاپ مجدد از آن‌­ها استفاده خواهد شد و فایل‌های آن برای مشتریان ارسال نخواهد شد. قالب‌های ارائه شده، آماده بوده و فقط اطلاعات شما در فایل انتخابی جایگذاری خواهد شد. سپس طرح جهت رفع اشکال برای شما ارسال می‌گردد. تا ۳ بار امکان ویرایش طرح‌­های ارسالی وجود دارد و حتما باید طی این ۳ مرحله طرح به تایید نهایی برسد. بهتر است پس از ارسال طرح اولیه برای شما، آن را کاملا بررسی نموده و ایرادات و تغییرات آن را اعلام کنید تا موارد مورد نظر اعمال شده و مجددا طرح ویرایش شده برای شما ارسال گردد. اگر پس از ۳ بار طرح به تایید نرسید، می­‌بایست سفارش طراحی مجددا ثبت و هزینه‌ی آن پرداخت شود. به دلیل حجم بالای سفارشات طراحی، زمان آماده سازی طرح‌های شما برای ارسال به چاپ، ۲ روز کاری می‌باشد. این در صورتی است که تایید، عدم تایید یا تغییرات طرح‌­های ارسالی سریعا به ما اعلام شود و از جانب شما، زمان زیادی صرف این امر نشود. پس از تایید نهایی امکان تغییر فایل وجود ندارد. طرح شما تنها زمانی برای چاپ ارسال می‌­شود که پس از تایید طرح، سفارش خود را ثبت کرده و هزینه‌ی چاپ آن را پرداخت نمایید.