جستجو تیک پرینت
جستجو تیک پرینت
قوانین و مقررات - تیک پرینت
قوانین و مقررات

مطالعه قوانین و مقررات قبل از خرید از وبسایت بسیار مهم است. خرید شما به منزله مطالعه و پذیرش این نکته می باشد.

  • تمامی مشتریانی که به وبسایت تیک پرینت مراجعه کرده و از خدمات مجموعه­‌ی ما استفاده نمایند، به منزله این است که تمامی قوانین و مقررات را مطالعه کرده و با آگاهی و اشراف به آن اقدام به ثبت سفارش نموده­‌اند. از مشتریان عزیز خواهشمندیم قبل از اقدام به ثبت سفارش، قوانین و مقررات و راهنمای محصول مورد نظر را به دقت مطالعه و سپس سفارش خود را در وبسایت ثبت نمایید.
  • مجموعه­‌ی تیک پرینت به عنوان یک شرکت در حوزه فروش و ارائه­‌ی خدمات چاپی، خود را متعهد به قوانین وضع شده در قانون جمهوری اسلامی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می‌­داند و از مشتریان عزیز نیز انتظار می‌رود به قوانین مربوط به مصرف کننده یا کاربر متعهد باشند.

قوانین و مقررات

  • راه­‌های ارتباطی با شرکت تیک پرینت تنها ایمیل آدرس‌ها و شماره تلفن­‌هایی می­‌باشد که در وبسایت درج گردیده است. تماس یا پیام به شما، به غیر از شماره­‌ها و ایمیل­‌های درج شده، تخلف و سوء استفاده از نام تیک پرینت بوده و خواهشمند است سریعا این موضوع را به تیم پشتیانی تیک پرینت اطلاع‌­رسانی نمایید.
  • اگر پس از ثبت سفارش قصد تغییر برخی جزئیات سفارش (ویرایش فایل­‌های ارسال، تغییر آدرس و …) را دارید این امر را باید کتباً به شرکت اعلام کنید. هماهنگی­‌های تلفنی قابلیت پیگیری ندارند و فقط به موارد مکتوب استناد خواهد گردید. ضمنا سفارشات ثبت شده فقط تا زمانی که فرم‌­بندی نشده­‌اند قابل تغییر هستند و اگر وارد مرحله لیتوگرافی شوند امکان تغییر به هیچ وجه وجود ندارد.
راه­‌های ارتباطی با شرکت تیک پرینت تنها ایمیل آدرس‌ها و شماره تلفن­‌هایی می­‌باشد که در وبسایت درج گردیده است. تماس یا پیام به شما، به غیر از شماره­‌ها و ایمیل­‌های درج شده، تخلف و سوء استفاده از نام تیک پرینت بوده و خواهشمند است سریعا این موضوع را به تیم پشتیانی تیک پرینت اطلاع‌­رسانی نمایید.
سفارشات مشتریان عزیز پس از آماده­‌سازی، به تهران و سراسر کشور ارسال خواهد شد. برای آگاهی از روش­‌های ارسال و آگاهی از ویژگی­­‌های روش­‌های مختلف ارسال (هزینه و سرعت و …) لطفا قسمت روش‌های ارسال محصولات را مطالعه نمایید.
خواهشمند است قبل از ثبت سفارش و طراحی، حتما راهنما و قالب محصول مورد نظر را مطالعه نمایید.
سفارشات مشتریان عزیز پس از آماده­‌سازی، به تهران و سراسر کشور ارسال خواهد شد. برای آگاهی از روش­‌های ارسال و آگاهی از ویژگی­­‌های روش­‌های مختلف ارسال (هزینه و سرعت و …) لطفا قسمت روش‌های ارسال محصولات را مطالعه نمایید.
محصولات ارائه شده در تیک پرینت همگی شامل گارانتی جبران خدمات بوده و اگر محصولی مشکلی داشته باشد و کوتاهی از سمت ما باشد سریعا در صدد جبران برآمده و در صورت نیاز، طرح شما، مجدد برای چاپ ارسال خواهد شد. لطفا جهت آگاهی کامل از شــرایط و قوانین گارانتی محصولات به قسمت گارانتی کیفیت محصولات مراجعه نمایید.
در مواردی بسیار نادر به دلایلی همچون نوسانات شدید بازار و مواد اولیه یا اشتباه در قیمت گذاری محصولات وبسایت و یا اینکه به هر دلیلی محصولی قابل چاپ نباشد، تیک پرینت وظیفه دارد این امر را سریعا به مشتریان اطلاع­‌رسانی نموده و سفارش را لغو نماید.
سفارشاتی که ممنوعیت چاپی دارند (مانند تصاویر پول، تصاویر بانوان، فال و تتو، آموزش رقص، شرکت‌­های هرمی، نصب آنتن­‌های ماهواره‌­ای و …) اگر به دور از چشم اپراتورهای تیک پرینت وارد پروسه چاپ شود، تمام مسئولیت‌­ها و عواقب آن به عهده‌­ی مشتری می­‌باشد.
جهت ثبت برخی سفارشات مانند آرم شرکت­‌های دولتی، برچسب‌­های تمام لاتین، برچسب­‌های مواد غذایی، کارت­‌های ضمانت و… حتما نیاز به ارائه­‌ی مجوز ­می‌­باشد.
ساخت مهر برای شرکت­‌ها، مؤسسات و مشاورین املاک فقط با ارائه‌­ی برگه‌­ی درخواست و اساسنامه­‌ی رسمی امکان‌­پذیر است.
مهر ارگان‌­های دولتی به هیچ وجه ساخته نمی‌­شود.
تیک پرینت با تکیه بر مهارت و توانایی­‌های تیم پشتیبانی فنی، تمامی تلاش خود را برای بالاتر بردن امنیت وبسایت و اطلاعات شخصی مشتریان عزیز خواهد نمود و امیدوار است تجربه‌­ی خریدی خوشایند و امن را برای شما فراهم آوریم.

قوانین طراحی طبق قالب­‌های وبسایت

  • جهت سهولت در امر طراحی و کاستن از هزینه­‌های مشتریان عزیز، سفارشات طراحی با قیمتی بسیار پایین انجام خواهد شد. شما با تماس با طراحان ما و انجام هماهنگی‌ها، قالب مورد نظر محصول خود را انتخاب کرده و سفارش خود را نهایی و ثبت نموده و پس از ثبت سفارش، اپراتورهای تیک پرینت با شما تماس گرفته و هماهنگی‌­های لازم انجام خواهد شد. هزینه­‌ی طراحی در قالب­‌های آماده، مبلغ ۱۰٫۰۰۰ تومان می­‌باشد که شما این مبلغ را قبل شروع کار طراحی، پرداخت می‌نمایید. فایل‌­های طراحی شده متعلق به تیک­ پرینت بوده و بنا به درخواست مشتری برای چاپ مجدد از آن‌­ها استفاده خواهد شد و فایل‌های آن برای مشتریان ارسال نخواهد شد.
  • قالب‌های ارائه شده، آماده بوده و فقط اطلاعات شما در فایل انتخابی جایگذاری خواهد شد. سپس طرح جهت رفع اشکال برای شما ارسال می‌گردد. تا ۳ بار امکان ویرایش طرح‌­های ارسالی وجود دارد و حتما باید طی این ۳ مرحله طرح به تایید نهایی برسد. بهتر است پس از ارسال طرح اولیه برای شما، آن را کاملا بررسی نموده و ایرادات و تغییرات آن را اعلام کنید تا موارد مورد نظر اعمال شده و مجددا طرح ویرایش شده برای شما ارسال گردد. اگر پس از ۳ بار طرح به تایید نرسید، می­‌بایست سفارش طراحی مجددا ثبت و هزینه‌ی آن پرداخت شود.
  • به دلیل حجم بالای سفارشات طراحی، زمان آماده سازی طرح‌های شما برای ارسال به چاپ، ۲ روز کاری می‌باشد. این در صورتی است که تایید، عدم تایید یا تغییرات طرح‌­های ارسالی سریعا به ما اعلام شود و از جانب شما، زمان زیادی صرف این امر نشود. پس از تایید نهایی امکان تغییر فایل وجود ندارد.
  • طرح شما تنها زمانی برای چاپ ارسال می‌­شود که پس از تایید طرح، سفارش خود را ثبت کرده و هزینه‌ی چاپ آن را پرداخت نمایید.