جستجو تیک پرینت
جستجو تیک پرینت
چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ

سایز
جنس
مدت زمان
توضیحات محصول و قالب

پاپ آپ یکی از سازه‌های نمایشگاهی بسیار زیبا و جذاب است که در نمایشگاه‌ها، سمینارها، غرفه‌ها یا سِن‌های سخنرانی از آن استفاده می‌شود و یا به عنوان پس زمینه‌ای برای عکاسی در همایش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پاپ آپ همچنین در فروشگاه‌های بزرگ، مراکز خرید، فرودگاه‌ها و … نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای استفاده از پاپ آپ

پاپ آپ به دلیل سایز بزرگ و ارتفاع و در نتیجه جذابیت ظاهری آن، سبب جلب توجه بازدیدکنندگان و اطرافیان به تبلیغات و کسب و کار شما می‌شود. سادگی در نصب و جابجایی و قابلیت استفاده چندباره از دیگر مزایای استفاده از پاپ آپ نمایشگاهی می‌باشد. شما ‌می‌توانید پوستر و سازه پاپ آپ را در کیف‌های مخصوص به راحتی حمل و نقل و به راحتی در هر جایی نصب کنید. همچنین شما می‌توانید پوستر روی پاپ آپ را تعویض و پوستر جدید را روی سازه‌ی قبلی نصب نمایید.

جنس استفاده شده در پوستر یا بنر پاپ آپ

سازه‌ی پاپ آپ بسیار سبک و محکم و از جنس فلز آلومینیوم می‌باشد. پوستر آن نیز از جنس کتد با روکش لمینت مات می‌باشد. مات بودن روکش آن نیز به این دلیل است که در هنگام عکاسی و فیلمبرداری نور را منعکس نکند. در قسمت پشتی پوستر آن مگنت‌هایی (آهنربایی) چسبانده می‌شود و پوسترها از طریق همین مگنت‎‌ها بر روی سازه چسبانده می‌شوند.

سایزهای قابل چاپ

سایز ۳×۲ (سایز گسترده: ۲۷۴×۲۳۰ سانتی‌متر): دارای ۲ تکه پوستر در جلوی سازه و ۲ تکه خمیده در کناره‌های سازه می‌باشد.

سایز ۳×۳ (سایز گسترده: ۳۴۴×۲۳۰ سانتی‌متر): دارای ۳ تکه پوستر در جلوی سازه و ۲ تکه خمیده در کناره‌های سازه می‌باشد.

سایز ۳×۴ (سایز گسترده: ۴۱۴×۲۳۰ سانتی‌متر): دارای ۴ تکه پوستر در جلوی سازه و ۲ تکه خمیده در کناره‌های سازه می‌باشد.