جستجو تیک پرینت
جستجو تیک پرینت
چاپ بنر

چاپ بنر

جنس
توضیحات محصول و قالب

بنر تبلیغاتی یکی از مهمترین و پرمصرف ترین ابزارهای تبلیغاتی است که همه ما با آن آشنایی داریم. جنس بنر از نوع پی وی سی می‌باشد. بنر در ضخامت و برند های مختلف وجود دارد. ضخامت بنری که ما در تیک پرینت برای چاپ از آن استفاده می کنیم بنر 10 اُنس و محصول ایران است.

چاپ بنر در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد از جمله: نمایشگاه ها، سمینارها، بیلبوردهای شهری و جاده ای، بنر تبریک، بنر تسلیت، مناسبت های مذهبی و ... . 

قیمت بسیار مناسب چاپ بنر نسبت به سایر محصولات چاپی لارج فرمت (سایز بزرگ) سبب شده که از این محصول استقبال بسیاری در کشور ما صورت پذیرد و اکثر موارد از این محصول استفاده کنیم.

حداکثر عرض قابل چاپ برای این محصول 320 سانتی متر می باشد و اگر عرض بنر شما بیشتر از این مقدار باشد باید بنر بصورت دو تکه چاپ شده و سپس دو قسمت بر روی هم بچسبند (مثل بیلبوردهای شهری و بین شهری)؛ اما محدودیتی برای طول چاپ بنر وجود نداشته و طول بنر تا 50 متر بصورت یک تکه قابل چاپ است.

پانچ: حلقه های فلزی که در گوشه ها و کناره های بنر جهت سهولت در نصب بر روی آن تعبیه می شوند.

فایل خود را  با فرمت CMYK طراحی کنید و رزولیشن آن را 72DPI قرار دهید. فایل خود را با فرمت JPG خروجی گرفته و در مرحله بعد در وبسایت آپلود کنید.

مدت زمان چاپ این محصول 1 الی 2 روز کاری می‌باشد.

چاپ ارزان بنر و بالاترین کیفیت چاپ بنر را از ما بخواهید.