جستجو تیک پرینت
جستجو تیک پرینت
۹ نکته طلایی برای طراحی کارت ویزیت جذاب-تیک پرینت
۹ نکته طلایی برای طراحی کارت ویزیت جذاب

۹ نکته طلایی برای طراحی کارت ویزیت جذاب

چاپ آنلاین تیک پرینت 0 1400/9/1

به تیک پرینت خوش آمدید. طراحی کارت ویزیت در جذب و تبلیغ مشتری بسیار موثر خواهد بود.

اگر می خواهید کارت ویزیت شما بسیار خیره کننده باشد و در ذهن مخاطب باقی بماند این ۹ نکته را رعایت کنید که کمک به سزایی در جذب مخاطب خواهد داشت . 

 

⦁ رسایی و شیوایی متن

 

اطلاعات مهم را در کوتاه ترین جملات و بدون حشو به گونه ای قرار دهید که اطلاعات مفید را منتقل نماید. 

عناوین مهم اعم از لوگو ، شماره تماس ، آدرس ، ایمیل ، آدرس وب سایت و شبکه های اجتماعی ،  QR code، شعار تبلیغاتی و ... را در قرار دهید .

 

 

 

⦁ خلاقیت

 

در طراحی و چاپ کارت خود نهایت خلاقیت را به کار بگیرید که در نگاه اول نگاه مخاطب را مجذوب خود کند .

استفاده از طرح هایی که مرتبط به شغل شماست یکی از خلاقیت هایی است که نگاه مخاطب خود را جذب خود می کند و در نگاه اول متوجه کار شما خواهد شد .

 

 

جنس کارت ویزیت و سازگاری با محیط زیست


کارت هایی را طراحی کنید که در امر بازیافت کمک کننده به محیط زیست باشد و همچنین مخاطب شما بتواند بعدا از کارت شما دوباره استفاده کند.
کارت ویزیتی که قابل استفاده باشد؛ تا مخاطب شما از کارت حفاظت و نگهداری کند در مواقع نیاز شغل شما در ذهنش باشد این امر باعث می شود تا در مواقع نیاز کمپانی شما اولین موردی باشد که به ذهنشان برسد که این خود یک تبلیغ ماندگار است.

 

 

 

⦁ استفاده از طیف رنگ ها در کارت و متن

 

رنگ کارت ویزیت و متن آن را به گونه ای انتخاب کنید که از نظر طیف رنگ مکمل هم باشند. استفاده از طیف رنگ نامناسب چشم مخاطب را خسته می کند.

 

همچنین از رنگ های نزدیک به هم استفاده نکنید که در چاپ کارت خطای رنگ به وجود نیاید و رنگ های نزدیک به هم چاب شود.

 

 

⦁ استفاده از سایز مناسب برای متن کارت

 

از سایز مناسب برای متن کارت خود استفاده کنید که سایز نامناسب باعث می شود کارت زیبایی و جذابیت خود را از دست بدهد.

 

 

 

⦁ رعایت کادربندی 

 

در هنگام برش کارت کوچک ترین خطا در سایز کارت اتفاق اجتناپ ناپذیری خواهد بود . برای این که مشکلی پس از چاپ رخ ندهد باید از هر سمت حاشیه امن در نظر گرفت.

برای کارت های با برش تخت حداقل 5 میلی متر و کارت های گوشه گرد حداقل 7 میلی متر حاشیه امن در نظر گرفته شود.

 

⦁ استفاده از نرم افزار مناسب در طراحی کارت

 

از نرم افزار هایی استفاده کنید که در هنگام استفاده از آن ها به مشکل نخورید و استفاده از آن ها آسان باشد.

پیشنهاد می شود از نرم افزار هایی استفاده کنید که کاربرد پذیری مناسب تری نسبت به ابزار های مورد نیاز برای برای طراحی کارت ویزیت دارد. این ویژگی باعث شده که فتوشاپ photoshop به یکی از محبوب  نرم افزار در این زمینه تبدیل شود .

 

نرم افزار ایلوستریتور برای طراحان بسیار حرفه ای است. استفاده از آن کمی دشوارتر از سایر نرم افزار هاست. 

نرم افزار کورل corel draw نیز شباهت بسیاری به ایلوستریتورillustrator  دارد اما محبوبیت کمتری نسبت به برنامه های شرکت ادوبی دارد. 

 

 

 

 
 
 

⦁ از افراد حرفه ای مشورت بگیرید

 

برای گرفتن نتیجه ی مطلوب بهتر از افراد حرفه ای این حوزه و طراحان گرافیک مشورت بگیرید و در نهایت پس از بررسی های نهایی طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. کارت ویزیت حرفه ای و خیره کننده نتیجه ی دلخواه را برای شما و جذب مخاطبتان دارد. با پیشرفت تکنولوژی می توانید سفارشات خود را به صورت آنلاین به مراکزی که چاپ آنلاین دارند بدهید و به صورت آنلایت سفارش خود را پیگیری کنید.

 

⦁ در نهایت کارت خود را بررسی کنید

 

آثار طراحی شده خود را بررسی کنید . تا پس از چاپ به مشکلاتی نظیر غلط تایپی نشوید. همه جزئیات را دوبار بررسی کرده اید. در صورت بروز مشکل برگرداندن کارت ها و چاپ دوباره ی آن ها هزینه مالی و زمانی را به بار می آورد.

یکی از مزایای استفاده از خدمات پرینت آنلاین و چاپ آنلاین ، تنوع محصولات موجود و انتخاب گزینه های مورد نظر برای چاپ و پرینت با خیال آسوده و فرصت کافی است. شما میتوانید جلد، رنگ جلد و … را انتخاب کنید و هزینه های نهایی را مقایسه نمایید.

 

مورد ۷ و ۸ کمک به سزایی در چاپ کارت مورد نظر شما خواهد کرد تا نزدیک به شبیه ترین طرحی باشد که شما در نظر دارید.

 

 

⦁ گرفتن خروجی مناسب از فایل و ارسال فایل نهایی

 

پس از انتخاب طرح مدنظر برای کارت ویزیت ، آن را با فرمت مناسب باید به چاپخانه ارسال کنید مزیت استفاده از خدمات پرینت آنلاین به این صورت که شما ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام می دهید و محصول خود را پس از آماده شدن به صورت فیزیکی دریافت می کنید.

 

 

سخن آخر

در صورت انتخاب پرینت آنلاین باعث ایجاد سهولت در کار شما خواهد شد. از چاپخانه ای که می خواهید فایل نهایی را بفرستید فایل خروجی را بپرسید تا در هنگام چاپ کیفیت کارتتان پایین نیاید. 

یکی از مهمترین مزایای سفارش در سایتهایی مانند تیک پرینت که خدمات چاپ و پرینت را  در هر ساعت از شبانه انجام میدهند و همچنین امکان بررسی و اصلاح سفارش قبل از ثبت، از دیگر مزایای سفارش آنلاین پرینت است. شما میتوانید به راحتی در منزل یا هرجای دیگر با رایانه یا گوشی موبایل خود فایل مورد نظر خود را آپلود و ارسال کنید.
با توجه به اینکه برای ثبت سفارش پرینت آنلاین نیازی به حضور فیزیکی نمیباشد، هزینه و زمان کمتری برای ارسال فایل مورد نظر صرف می شود. ضمن اینکه از دردسر شلوغی شهر و ترافیک موجود راحت می شوید. 

 

به این مقاله چه امتیازی میدید؟
میانگین امتیاز ها : 4.4 از 5
خوب
با تشکر از همکاری شما
دیدگاهتان را بنویسید
فرستادن دیدگاه

 • aaaa
  1400/9/28
  سلام عالی بود
  پاسخ
  پاسخ
  فرستادن دیدگاه

مطالب پیشنهادی
محصولات پیشنهادی