جستجو تیک پرینت
جستجو تیک پرینت
رسیدگی به نیاز های مشتریان در حوزه چاپ آنلاین-تیک پرینت
رسیدگی به نیاز های مشتریان در حوزه چاپ آنلاین

رسیدگی به نیاز های مشتریان در حوزه چاپ آنلاین

چاپ آنلاین تیک پرینت 0 1401/5/30

چاپ آنلاین و اتوماسیون باعث دگرگونی بازار چاپ شده است.رقابت در این عرصه برای ارائه دهندگان خدمات در یک جغرافیای بزرگترمی باشد.چالش این نیست که چقدر میتوان کسب کارهای چاپی را به صورت آنلاین به دست آورد ، بلکه نحوه اجرا کردن بهتر آن است.

 

مشتریان چاپ بیش از هر زمان دیگری به خرید آنلاین می پردازند. ارائه دهندگان خدمات چاپ سیستم های فروشگاه های اینترنتی خود را با سیستم های الکترونیک ادغام میکنند.

با این حال چاپ آنلاین پس از یکپارچه سازی با یکMIS  می تواند به یک چالش خوب تبدیل شود.ممکن است مسئله مربوط به اتصال سیستم نباشد بلکه شغل های بیشتری از آنچه که باید در این عرصه به وجود آید.

در واقع ماهیت کار ها به مشاغل کوتاه مدت با مشکلات کمتر تبدیل شده است و در بعضی موارد ارائه خدمات به مشتری ممکن است دچار مشکل شود در اینجا عملیات پیش از چاپ باید تلاش کند که این مشکل را برطرف سازد.

 

چاپخانه ممکن است از برنامه های داده شده عقب بیافتد و تقاضای بسته بندی بالا برود در اینجا ممکن است که افزایش تقاضا مانند برامدگی در حال حرکت در داخل شلنگ آب باغچه باشد.


هر فرایند به صورت موقت با رسیدگی به دسته ای از سفارشات دچار مشکل می شود در نهایت کارها به پایان می رسند،اما بدون امکان بازگشت به عقب.اگر عجله زمان صبح یا عجله در بعدازظهر یا عجله نوبت دوم وجود داشته باشد،این به معنی یک انفجار است و باعث شلوغ شدن و پیچیدگی کارها و به دنبال آن یک دوره کار ناگهانی است.

برای پیروی ازاین امر چاپخانه ها ها فقط باید به صورت خودکار عمل کنند و انجام این عمل گردش کار را هموار می کند.


فقط رقابت انلاین کافی نیست ارائه دهندگان خدمات چاپ باید به موقع محصولات تقاضا شده را به مشتریان خود تحویل دهند.مشاغل باید به دنبال اجرای موثر و پیاده سازی کامل اتوماسیون چاپ آنلاین باشند.

این به معنای خاموش شدن چراغ ها و از دست رفتن فرصت ها نیست، بلکه اتوماسیون از کسب و کار تا تحویل محصول است.فناوری موجود آنچه را که اخیرا یک خیال به نظر میرسید به امکان ملموسی تبدیل کرده است و در حال حاضر برای بسیاری از چاپخانه ها به یک واقعیت تبدیل شده است.

 

بخش روبه رشدی از صنعت وجود دارد که توسط کارآفرینان تصاحب شده است.این افراد هیچ اطلاعات ودانشی درباره چاپ ندارند اما موفق به جمع آوری یک کارخانه خود کار می شوند که با تکیه بر فناوری درامد کسب می کند.

 

اتوماسیون چاپ آنلاین به سفارشات این امکان را می دهد تا به جای روزها در ساعات مختلف شبانه روز ثبت، پردازش وتحویل داده شوند.جایی که چاپ آنلاین واقعا تاثیر دارد نقطه ای است که کل گردش کار به هم متصل شده و ارتباط برقرار می کند.


هنگامی که مشاغل سروکارشان به یک چاپخانه می افتد متوجه می شوند که اتوماسیون چاپ آنلاین بدون تامل انسان واقعا کار می کند. همچنین سرویس دهی به مشتریان خصوصی در یک محیط خودکار رونق می گیرد زیرا ارتباط انسانی را می توان از تولید دور کرد و به روابط با مشتری نزدیک کرد.

 

به این مقاله چه امتیازی میدید؟
میانگین امتیاز ها : 4.2 از 5
خوب
با تشکر از همکاری شما
دیدگاهتان را بنویسید
فرستادن دیدگاه

مطالب پیشنهادی
محصولات پیشنهادی