منوی اصلی

تمامی مشتریانی که به وبسایت تیک پرینت مراجعه کرده و از خدمات مجموعه­‌ی ما استفاده نمایند، به منزله این است که تمامی قوانین و مقررات را مطالعه کرده و با آگاهی و اشراف به آن اقدام به ثبت سفارش نموده­‌اند. از مشتریان عزیز خواهشمندیم قبل از اقدام به ثبت سفارش، قوانین و مقررات و راهنمای محصول مورد نظر را به دقت مطالعه و سپس سفارش خود را در وبسایت ثبت نمایید.

مجموعه­‌ی تیک پرینت به عنوان یک شرکت در حوزه فروش و ارائه­‌ی خدمات چاپی، خود را متعهد به قوانین وضع شده در قانون جمهوری اسلامی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می‌­داند و از مشتریان عزیز نیز انتظار می‌رود به قوانین مربوط به مصرف کننده یا کاربر متعهد باشند.

قوانین طراحی طبق قالب­‌های وبسایت

جهت سهولت در امر طراحی و کاستن از هزینه­‌های مشتریان عزیز، سفارشات طراحی با قیمتی بسیار پایین انجام خواهد شد. شما با تماس با طراحان ما و انجام هماهنگی‌ها، قالب مورد نظر محصول خود را انتخاب کرده و سفارش خود را نهایی و ثبت نموده و پس از ثبت سفارش، اپراتورهای تیک پرینت با شما تماس گرفته و هماهنگی‌­های لازم انجام خواهد شد. هزینه­‌ی طراحی در قالب­‌های آماده، مبلغ ۱۰٫۰۰۰ تومان می­‌باشد که شما این مبلغ را قبل شروع کار طراحی، پرداخت می‌نمایید. فایل‌­های طراحی شده متعلق به تیک­ پرینت بوده و بنا به درخواست مشتری برای چاپ مجدد از آن‌­ها استفاده خواهد شد و فایل‌های آن برای مشتریان ارسال نخواهد شد.

عکس‌­هایی که در قالب­‌های آماده وجود دارند بنا به درخواست شما قابل تغییر هستند و می‌­توانید عکس مورد نظر خود را پس از انجام هماهنگی، برای ما ارسال نموده تا آن­ها را در قا‌لب­‌های مورد نظر جایگذاری کنیم. عکس­‌های ارسالی به شرطی جایگذاری خواهند شد که از لحاظ کیفیت و سایز مورد تایید طراحان ما باشد. به دلیل آماده بودن قالب‌­ها، فقط جایگذاری انجام خواهد شد و تا ۳ بار امکان ویرایش طرح‌­های ارسالی وجود دارد و حتما باید طی این ۳ مرحله طرح به تایید نهایی برسد. بهتر است پس از ارسال طرح اولیه برای شما، آن را کاملا بررسی نموده و ایرادات و تغییرات آن را اعلام کنید تا موارد مورد نظر اعمال شده و مجددا طرح ویرایش شده برای شما ارسال گردد. اگر پس از ۳ بار طرح به تایید نرسید، می­‌بایست سفارش طراحی مجددا ثبت و هزینه‌ی آن پرداخت شود.

به دلیل حجم بالای سفارشات طراحی، زمان آماده سازی طرح شما برای ارسال به چاپ ۲ روز کاری می‌باشد. این در صورتی است که تایید، عدم تایید یا تغییرات طرح‌­های ارسالی سریعا به ما اعلام شود و از جانب شما، زمان زیادی صرف این امر نشود. پس از تایید نهایی امکان تغییر فایل وجود ندارد.

طرح شما تنها زمانی برای چاپ ارسال می‌­شود که پس از تایید طرح، سفارش خود را ثبت کرده و هزینه‌ی چاپ آن را پرداخت نمایید.